Tooted

FLEX-SEAL™

Kirjeldus

Flex-Seal™ on külmalt paigaldatav ning kahest komponendist koosnev betooni pragude täite- ja parandusmaterjal horisontaalsetele, vertikaalsetele ja muudele pragudele/vuukidele. Paigaldamisel peab jälgima miinimum paigaldustemperatuuri ning pindade kuivust ja puhtust.

Flex-Seal™ on parim lahendus erinevate betooni pragude ja muude betooni pindmiste defektide vastu andes pikaajalise vastupidavuse ka kohtades kus temperatuuri ning õhuniiskuse vaheldumised on väga suured. Flex-Seal™ on väga heade nakkeomadustega ning tunnustatud toode üle kogu maailma.

Kasutamine

Toodet tohib kasutada ainult betoonil, mis on vähemalt 28 päeva vana või mille niiskusesisaldus on alla 5%. Betoonpinnad tuleb enne Flex-Seal'i pealekandmist karestada ning kruntida.

Krundil peab pärast pealekandmist laskma vähemalt 1 tund kuivada. Kõik praod ja vuugid peavad olema põhjalikult puhastatud, kuivad ning tolmust ja õlipritsmetest vabad.

Pakend
Flex-Seal™ on saadaval 2,4kg, 8kg ja 16kg ämbrites
Säilitamine
Hoidke jahedas kuivas kohas, otsesest päikesevalgusest eemal.
Tervishoiu- ja ohutusnõuanded
Vältige kokkupuudet nahaga, kandke kaitseriietust, sobivaid kindaid ja kummisaapaid.
Silmi peab pritsmete eest kaitsma kandes vajalikke prille.

ROOBINDA™

Kirjeldus

Roobinda™ on kaheosaline lahustivaba polüuretaanvaik, mis on spetsiaalselt välja töötatud betooni paisuvuukide täitmiseks ning millesse on lisatud kummi osakesed, mis tagavad betooni paisuvuukide mahukahanemisel vajaliku elastsuse ning tugevuse.

Roobindat™ saab tellida erinevates värvitoonides.

Kasutamine

Kõik betooni vuugid peavad olema põhjalikult puhastatud, kuivad ning tolmust ja õlipritsmetest vabad.

Roobinda™ aktivaator tuleb lisada baasmaterjalile ning korralikult läbi segada, minimaalselt kaks minutit. Valmis segu tuleb injekteerida vuuki ning katta vuuk ühtlase kihiga.

Pakend
 • Roobinda™ on saadaval 2kg, 8kg ja 16kg ämbrites
 • Pealekandmisaeg u. 15 min
 • Kuivamisaeg u. 1,5-4 h. sõltub temperatuurist ja õhuniiskusest
Tervishoiu- ja ohutusnõuanded
Vältige kokkupuudet nahaga, kandke kaitseriietust, sobivaid kindaid ja kummisaapaid. Silmi peab pritsmete eest kaitsma kandes vajalikke prille.

ROCBINDA™

Kirjeldus

Rocbinda™ on kõrge hõõrdetoimega libisemiskindel viimistlusmaterjal, mille eesmärgiks on:

 • Aastaringse libisemiskindla teekatte tagamine
 • Liikumisturvalisuse suurendamine
 • Sõidukite pidurdusteekonna lühendamine
 • Liiklejate tähelepanu juhtimine
 • Lisaks on Rocbinda’ga viimistletud pinnad looduspärase ilmega, dekoratiivsed ja esteetilised, visuaalselt ühtlased ja terviklikud

Rocbinda™ on spetsiaalselt välja töötatud sõidukite liikumiskiiruse aeglustamiseks potentsiaalselt ohtlikes teelõikudes (kurvid, kallakud, tõusud, langused, ristmikud, raudtee ülesõidukohad, ülekäigurajad jne). Ühtlasi pakub Rocbinda™ asendamatut libisemiskindlust jalakäijatele ja jalgratturitele.

Kasutusvõimalused

Rocbinda™ võimaldab katta väga erineva otstarbe ja kasutuskoormusega pindu:

 • Sõidu-, kõnni- ja kergliiklusteid
 • Treppe ja ukseesiseid
 • Erinevaid kaldpindu ja kaldteid
 • Hoove, parklaid, õuesid ja väljakuid
 • Ülekäiguradu ja ülesõidukohti
 • Ühistranspordipeatusi
 • Sildu, viadukte ja tunneleid
 • Perroone ja sadamakaisid
 • Muid pindu, mida siinkohal üles loetletud ei ole
Omadused

Rocbinda™ on oma olemuselt sidusaine — kaheosaline, külmalt pealekantav polüuretaanvaik —, mis kantakse töödeldavale pinnale käsitsi ning kaetakse loodusliku 1-3/2-4/2-5 mm graniit, kaltsineeritud boksiit või muu kivimi sõelmetega. Tulemuseks on kõrge hõõrdetoimega tee- ja pinnakate, mis pakub head libisemiskindlust igasugustes märgades teeoludes: nii vihmas, lumes kui jääs.

Rocbinda™ kasutab polüuretaan-tehnoloogiat, mis tagab kiire paigalduse ja lõhnavaba töö. Materjal nakkub ühtviisi hästi nii betooni kui asfaltiga, samuti kivi, puidu ja metalliga.

Materjali tootjal Jobling Purser’il (Suurbritannia) on üle 20 aastane kogemus Rocbinda™ valmistamisel. Rocbinda™ on üks vähestest üle-Euroopaliselt tunnustatud toodetest, millel on BBA/HAPAS heakskiit bituumen- ja betoonteedel kasutamiseks. Klassifitseeritud kui tüüp 1 kõrge hõõrdega pinnakatte materjal.

Paigaldamine

Rocbinda™ paigaldusprotsess on kiire ja lihtne ning sobib ka piiratud ligipääsetavusega aladele. Viimistletava ala suuruseks võib olla nii kitsas ukseesine ala kui terve lõik maanteest.

Tänu catalyst-lisandile on materjali kuivamisaeg ainult 1-2 tundi, olenevalt ilmastiku tingimustest. Materjali kantakse peale ajal, mil teekatte pinnatemperatuur on vahemikus 0°C kuni 35°C. Betoonpinnad tuleb eelnevalt karestada ja kruntida. Kõik töödeldavad alad peavad olema puhtad ja kuivad; vabad jääst, härmatisest, lahtistest lisanditest, õlidest, rasvadest, teesoolast ja muust, mis võib mõjutada Rocbinda™ nakkumist aluspinnaga.

Pealekandmine

Rocbinda™ sidusaine segatakse kokku baaskomponendist ja aktivaatorist, misjärel jaotatakse see ettevalmistatud pinnale. Materjali kulu sõltub teepinna tekstuurist ja poorsusest, kuid on vähemalt 1,35 kg/m2. Järgmise sammuna kantakse sidusainele loodusliku kivimi sõelmed ning jaotatakse harja abil ühtlaselt laiali. Kui sidusaine on piisavalt kuivanud, eemaldatakse liigsed sõelmed vaakumseadme või muu sobiva vahendi abil.

Aluspinnale fikseeritud sõelmed ei vaja hilisemat korrastamist, ei tekita pori ega tolma. Ei vaja talvist liivatamist. Sõelmed on saadaval nii looduslikes toonides kui erksates värvides. Tehtud töödele kehtib 3-aastane garantii, olenevalt aluspinnast.

Värvikaart

Küsi pakkumist

Eesti